Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Napriek vysokému veku, pôžička na mieru.

Pôžičky pre dôchodcov - požičaná suma 2000 € na 3 roky - mesačná splátka 77.00 €

Pani Oľga dostala ročné vyúčtovanie plynu a bola nemilo prekvapená. V liste stál nedoplatok vo výške 1.650,- €. Pani Oľga bola nešťastná a nevedela, čo si počať. Rozhodla sa to skúsiť vo svojej banke. No márne. V banke ju odmietli, že v jej veku je to ťažko s pôžičkou a pre ňu vhodný produkt nemajú, pretože bankové pôžičky sú do 60 rokov. Sklamaná pani Oľga sa posťažovala susede. Tá neváhala a pomohla pani Oľge poslať ku nám „online žiadosť“. Suseda už s nami má pozitívnu skúsenosť. Tak sme pani Oľge pomohli s Bezúčelovou pôžičkou. Táto pôžička na čokoľvek je so splatnosťou až do veku 75 rokov a do výšky 5.000,- €. Pani Oľga si vyplatila nedoplatok a ešte sa jej aj zvýšilo na nákupy.


Pôžička
Suma od 400 € do 10000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: 16.18% p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): 16.18%.