Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Starí rodičia s hypotékou pomohli svojim deťom.

- požičaná suma 10000 € na 9 rokov - mesačná splátka 103.50 €

Ako každý rodič aj p. Ing. Jozef s manželkou chceli pdporiť svoje deti. Synovi a neveste chceli prispieť k rekonštrukcii bytu. Úspory by nestačili, tak sa odhodlali požičať si. Avšak manželia ako dôchodcovia vo svojej banke nedostali pôžičku. Obaja mali viac ako 65 rokov, a preto im neponúkli žiaden produkt. Manželia sa ale nehodlali vzdať. Pri hľadaní riešenia na internete našli našu stránku potrebujempeniaze.sk, kde jednoducho a rýchlo vypísali online žiadosť. A riešenie bolo na svete. Bezúčelová HypoPôžička pre dôchodcov na 9 rokov so splátkou len 103,50 € mesačne. Manželia dnes vďaka našej širokej škále produktov majú hypotéku, ktorú použili na to, na čo chceli. Pomohli deťom zrekonštruovať byt a už aj čakajú vnúčatá.


Pôžička
Suma od 400 € do 10000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: 16.18% p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): 16.18%.